Biz Kimiz?

Hakkımızda

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, işveren beklenti ve isteklerine projenin başından sonuna kadar her aşamada, beklentilerin ötesinde bir kalite düzeyi yanı sıra ekonomik ve hızlı şekilde yanıt vermek temel ilkelerimizi oluşturmaktadır.
NORTH STEEL HOMES, kuruluşundan bugüne endüstriyel tesisler, fabrika binaları, villalar, konut inşaatları, yönetim binaları, ofis katları gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık hizmetleri vererek, çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış güçlü ve deneyimli bir organizasyona sahiptir.

Odak Noktamız

Esnek, odaklanmış ve yenilikçi: Proje vizyonunuza ve iş hedeflerimizde mutlak başarı en büyük odağımızdır.

Biz Kimiz?

Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının, daha proje aşamasında, bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Kıbrıs için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Kıbrısın en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Temel Prensiplerimiz

  •  Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,
  • Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,
  • Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
  • Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,
  • Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak.
Temel değerlerimiz

Tutku. Bütünlük. Profesyonellik. İlgili.

Emniyet

İnsanlığın güvenliğinden asla ödün vermemekteyiz. Hedefimiz sıfır risk ve kayıp zaman oranımız ile sektör lideriliğimizi korumaktır.

Sürdürülebilirlik

Ortaklara, insanlara, projelere, uygulamalara ve yerlere hitap eden kurumsal sosyal sorumluluğa bütüncül bir yaklaşımla sürdürülebilir inşaatın ötesine bakıyoruz.

Kalite

Projeleri derinlemesine inceliyor ve beklentileri aşmak için proaktif olarak çözümler geliştiriyoruz. Operasyonel mükemmellik, başarıyı somut olarak gösteren kalite ilkelerini aşılar.

Ekibimizi Tanıyın