Hizmetlerimiz

Betonarme Yapılar

Betonarme, bir yapının çelik iskeletinin betonla örülmesiyle ortaya çıkan bir alaşımdır.

North Steel Homes Kalitesine Sahip "Betonarme Yapılar"

Modern mimarlıkta pek çok örneğini gördüğümüz “masif beton” veya “çıplak beton” diye adlandırılan yapılarda kullanılan malzeme de betonarmedir.

Kuzey Kıbrıs'ın Bir Çok Bölgesinde Betonarme Yapı Projelerimiz Devam Ediyor

Öncü & Güvenilir Hizmet

Betonarmenin yaygın olarak kullanılma sebepleri arasında kolay işlenip şekillendirilebilmesi, ham maddesinin (agrega ve su) kolay ve bolca bulunabilmesi, tuğla, ahşap veya gaz beton gibi malzemelere göre basınca çok daha dayanıklı oluşu, korozyon ve ani çökme riskinin minimal düzeyde olması, bakım kolaylığı ve inşa sürecinde kalifiye – usta eleman gerektirmemesi sayılabilir.

Güvenli & Dayanıklı

Gevrek özellikte olan beton, yapısı itibariyle maruz kaldığı etkilerden basınç gerilimine karşı mukavemet gösterebilmektedir. Bu nedenle gevrek olan beton, sünek olan çelik ile güçlendirilerek kompozit bir yapı malzemesi olan betonarme elde edilir.

Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürün

Şirketimiz, tamamen betonarmeden oluşan yapı sistemleri inşa ettiği gibi, çelik ve betonarmenin bir arada kullanıldığı kompozit yapı sistemleri de inşa etmektedir. Bizimle İletişime geçerek detayları bizimle paylaşabilir, projenizin ücret detaylarını bizden ögrenip ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.