Hizmetlerimiz

Prefabrik Yapılar

Sıcakta haddelenmiş kutu ve boru profillerden veya soğukta haddelenmiş U galvaniz saçlardan 60 cm ara ile oluşan dikmelerden oluşan taşıyıcı sistem ile şantiye ortamında birleştirilerek taşıyıcıların kullanıldığı sistemdir.

Prefabrik Yapıların Kullanım Amaçları

Prefabrik yapılar uygun maliyetli, hızlı ve gelişmiş özelleştirme seçenekleri sayesinde her tür isteğe karşı çözüm niteliği taşıma özelliğine sahiptir.

North Steel Homes, yeni nesil prefabrik üretim yöntemleri sayesinde Kuzey Kıbrıs'ın en önde gelen prefabrik üretim şirketidir.

Prefabrik Yapıların Avantajları

  • Dayanıklıdır

Prefabrik evlerin daha esnek yapıda ve çelik yapı olması dolayısıyla diğer yapılara göre daha dayanıklıdır. Depreme, zemin kayması gibi doğa olaylarına dayanıklıdır.

  • Ekonomiktir

Prefabrik ev fiyatları günümüzde birçok yapıya göre uygundur.

  • Hızlı Kurulum Olanağı

Prefabrik evlerin kurulumu genellikle 4-8 hafta arasında sürmektedir. Projenin detaycılığına göre bu süre biraz daha uzayabilmektedir.

  • Tasarım Çeşidi

Hazır tasarımlarımız bulunmakla birlikte müşteri isteğine göre tasarım yapılmakta veya bizim tasarımlarımızda istenilen değişiklikler yapabiliyoruz.

  • Kaliteli Malzeme

Kullandığımız malzemeler vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini yansıtacak kalitedir. Tüm ürünlerimizde; uzun yıllar kullanabileceğiniz, uzun ömürlü malzemeler seçiyoruz ve uzman ekibimizle hatasız montaj hizmeti veriyoruz.

  • Çevre ve İnsan Dostu

Prefabrik evlerin kurulumu esnasında çevreye herhangi bir zarar verilmemektedir. Prefabrik evlerin insan sağlığına ve çevreye hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Prefabrik Yapıların Kullanım Alanları

Şantiye Yapıları: Prefabrike yapılar inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapı sistemleridir. Ofis binaları, yatakhaneler, yemekhaneler, wc-duş binaları, sosyal ve ortak yaşam binaları, depo hangar gibi yapılarda kullanılmaktadır.

North Steel Homes & Prefabrik Yapılar

North Steel Homes olarak en yeni teknolojik üretim yöntemleri kullanılarak üretilen prefabrik yapılar; Hızlı, dayanıklı ve uygun fiyatlı bir çözüm olarak görülmektedir. Her amaca özel olarak üretim kapasitesi sunabilen North Steel Homes geniş ürün yelpazesi ile bir çok amaca özel olarak ürün geliştirebilmektedir.