Cesur bir yön

Vizyon

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan North Steel Homes kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. North Steel Homes’da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Vizyonumuz

Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve kârlı yatırım fırsatları yaratmaktayız

İnşaatın geleceği için farklı bir vizyonumuz var.

Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız,
Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek.

Yenilikçi

Zorlukları tahmin ediyor ve müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için proaktif olarak yeni yetenekler geliştiriyoruz. İnovasyona aralıksız odaklanmamız, projelerimiz boyunca karmaşıklığı azaltan daha akıllı bina uygulamalarına ve teknolojiye yol açar.

Esnek

Hizmetler ve pazarlardaki kapsamlı uzmanlığımız, her projenin karmaşık zorlukları için benzersiz çözümler geliştirmemize yardımcı olur. Neyin mümkün olduğunu yeniden hayal etmenize yardımcı olmak için bilgi ve deneyimi birleştirerek ilerlemenin en iyi yolunu bulmak için doğru ekibi bir araya getiriyoruz.

Misyonumuz

Her kararın bir etkisi olduğunu biliyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan North Steel Homes standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. North Steel Homes gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

 

Emniyet

İnsanlığın güvenliğinden asla ödün vermemekteyiz. Hedefimiz sıfır risk ve kayıp zaman oranımız ile sektör lideriliğimizi korumaktır.

Sürdürülebilirlik

Ortaklara, insanlara, projelere, uygulamalara ve yerlere hitap eden kurumsal sosyal sorumluluğa bütüncül bir yaklaşımla sürdürülebilir inşaatın ötesine bakıyoruz; 5P Modelimiz.

Kalite

Projeleri derinlemesine inceliyor ve beklentileri aşmak için proaktif olarak çözümler geliştiriyoruz. Operasyonel mükemmellik, başarıyı somut olarak gösteren kalite ilkelerini aşılar.

Temel değerlerimiz

Tutku. Bütünlük. Profesyonellik. İlgili.

Genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan NORTH STEEL HOMES, her türlü hacim ve özellikteki projeyi mimarlık ve mühendislik açıdan gerçekleştirebilecek uzmanlık, deneyim ve kapasiteye sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde kaliteyi, mesleki ahlaki değerleri ve güvenilirliği her zaman ön planda tutmaktayız.

Ekibimizi Tanıyın