Hizmetlerimiz

Yüzme Havuzları

North Steel Homes olarak Havuz çözümlerinde son teknoloji uygulamalar ile etkili, hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

Estetik, Sağlam Uzun Ömürlü

The predictability of lump sum contracts is the primary benefit to project owners. The owner can expect the project to be completed within budget and often more quickly so that the contractor can maximize resources and save on labor costs. Lump sum contracts also render little financial risk for owners as the contractor is responsible for any cost overruns. These factors make it easier for project owners to obtain financing since lenders prefer to fund defined projects with clearly delineated costs.

Tamamlanan Havuz Projelerimiz

Estetik & Uzun Ömürlü

Kuzey Kıbrıs, Sıcak yaz ve soğuk kış ayları sebebi ile havuz ve havuz ekipmanları için zorlu bir iklime sahiptir. North Steel Homes inovatif çözümleri ile Estetik, Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Havuz ve Havuz sistemleri inşa etmektedir.

Özel Tasarım

Tüm tasarım detayları ile evinize ve size en yakışan havuz tasarımını gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz ? 

Evinizin konumu, arsa büyüklüğünüz, kullanım amaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size en uygun havuz tasarımını ve inşaatını gerçekleştiriyoruz.

Havuz Projenizi Hayata Geçirin

Size en uygun havuz tasarımını kesinleştirdikten sonra inovatif inşa yöntemleri ile yaz’a hazır şekilde size teslim ediyoruz. Hayalinizi gerçeğe çevirmek bizen, Yaz’ın keyfini çıkarmak sizden.

top
tr_TRTurkish

Compare